19/06/2018
Quantum Attorneys разом з ESQUIRES долучаються до підготовки молодих фахівців у галузі права
18 червня 2018 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулась трьохстороння зустріч керуючого партнера QUANTUM ATTORNEYS Volodymyr Vorobiov, партнера ESQUIRES Artem Saprykin та президента асоціації випускників юридичного факультету Roman Melnyk.
В ході зустрічі партнери юридичних фірм високо оцінили вагомий внесок керівництва організації у розвиток юридичних знань, підготовку висококонкурентних фахівців і творчих особистостей. Також було розглянуто низку питань щодо співпраці Quantum Attorneys, ESQUIRES та ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЄЇ «АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ КИЇСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» в науково-освітній галузі.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю, положеннями якого визначено засади співробітництва в забезпеченні наукової і практичної підготовки спеціалістів вищої кваліфікації та формуванні інтелектуального потенціалу суспільства.

Консолідація зусиль сторін в рамках положень цього Меморандуму надасть можливість реалізовувати підтримку наукових, громадських проектів в галузі юриспруденції, сприяти стажуванню та працевлаштуванню студентів. За участі сторін планується проведення лекцій, семінарів, конференцій, круглих столів та інших наукових заходів та освітніх програм. Також планується, що представники Quantum Attorneys і ESQUIRES братимуть участь у навчальному процесі з метою розгляду та аналізу практичних кейсів, за допомогою яких студенти-правники вчитимуться ефективно застосовувати здобуті теоретичні знання ще у стінах alma mater.

Очікується, що співпраця підвищить рівень практичних знань випускників, допоможе налагодити зв'язки між факультетом та представниками ринку юридичних послуг, в цілому сприятиме розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка як сучасного європейського навчального закладу та відкриє нові горизонти для всіх учасників проекту.


Quantum Attorneys
Law firm