17/10/2018
Розподіл сил та ключові тенденції на ринку грошових переказів України
Про ключові тенденції на ринку грошових переказів України говорили представники банківського сектору під час круглого столу 16 жовтня 2018 року.
Максим Андріанов, партнер Quantum Attorneys, взяв участь у панельній дискусії "Розподіл сил та ключових тенденцій на ринку грошових переказів України", яка відбулася у прес-центрі інформаційного агентства «Українські новини».

На круглому столі були присутні представники Національний банк України, комерційних банків і партнери банків, представники ЗМІ, зокрема, Lapko Natalia (керівник Департаменту платіжних систем Національного банку України), Марина Володимирівна Ревюшка (заступник начальника Департаменту роздрібного бізнесу "Ощадбанку" - голова Організації пасивного та касового операцій "Ощадбанку"), Тетяна Кириченко (керівник департаменту розвитку "Уельсенд" та "Системи грошових переказів" Укргазбанку ").

Були розглянуті питання сьогоднішніх ринків грошових переказів, зокрема: хто виграє після того, як російські платіжні системи вийшли з ринку за умови спостереження за темпами зростання грошових переказів; переваги та недоліки систем грошових переказів, що належать банкам. Особливу увагу було приділено конкуренції між українськими та міжнародними системами грошових переказів та тарифною політикою з метою визначення найдешевшого способу передачі грошей. Учасники також розглянули, яким чином ринок грошових переказів може спростити відкриття рахунків для українців за кордоном, і якими є перспективи та законодавчі обмеження, пов'язані з входом компаній FinTech на ринок грошових переказів.

Модератором круглого столу виступив керуючий партнер «Фінансового клубу» Руслан Черный (Ruslan Cherniy).


Quantum Attorneys
Law firm